Koło ręczne VDSC do montażu wskaźnika grawitacyjnego

Koło ręczne VDSC-XX zostało zaprojektowane do współpracy ze wskaźnikami grawitacyjnymi serii GA02, GA12 oraz GW12. Specjalne ukształtowane gniazdo w centralnej części koła umożliwia szybki i estetyczny montaż wybranego wskaźnika. Otrzymujemy dzięki temu gotowy zestaw, pełniący funkcję zarówno napędu dla mechanizmu regulacyjnego, jak i wskazania jego aktualnej pozycji.

 

koła ręczne ze wskaźnikiem

Koła ręczne serii VDSC-XX z zamocowanymi wskaźnikami

Koło ręczne VDSC-XX zostało wykonane z technopolimeru na bazie poliamidu. Posiada stalową piastę oksydowaną na czarno z otworem wykonanym w tolerancji H7. Dostępne jest w trzech średnicach: 125, 160 i 200mm i wyposażone w rękojeść obrotową typu I.621 lub rękojeść obrotową składaną typu IR.620.

koło ręczne bez wskaźnika

Koło ręczne VDSC-XX bez wskaźnika grawitacyjnego

Montaż wskaźnika odbywa się za pomocą poprzecznego wkrętu dociskowego, umieszczonego w piaście koła. Przed zamocowaniem wskaźnika, należy go ustawić w pozycji wyjściowej, od której będziemy zliczać obroty wałka. W przypadku zastosowania koła VDSC-XX bez wskaźnika położenia dostępna jest zaślepka serii CP-XX do zamaskowania otworu pod wskaźnik.

Strony katalogowe prezentowanych elementów:

 

Autor: Łukasz Michno
Redakcja: Elesa + Ganter Polska

 

Informacje o pełnej ofercie ELESA + GANTER znajdują się w:

 

Jeśli nie posiadasz kataloguzamów!

 

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 665 078 500 (Łukasz Michno)