Nakrętka sześciokątna szybkiego montażu GN 6333

Firma GANTER rozszerzyła swoją ofertę o nowy produkt, którym jest nakrętka sześciokątną szybkiego montażu GN 6333. Nowy produkt jest polecany do stosowania szczególnie w tych miejscach, gdzie wymagane jest szybkie umieszczenie nakrętki w pozycji mocowania lub szybkie jej zdjęcie po odmocowaniu.

 

nakrętka sześciokątna szybkiego montażu

Rys.: Nakrętka sześciokątna szybkiego montażu

Mocowanie nakrętki GN 6333 polega na swobodnym wsunięciu jej na gwint, dociśnięciu do powierzchni oporowej i dokręceniu. W trakcie dociskania korpus nakrętki nasuwa się na gwintowane szczęki dociskając je do siebie. Połączenie specjalnie ukształtowanych zewnętrznych powierzchni szczęk z sześciokątnym gniazdem korpusu nakrętki umożliwia przeniesienie momentu obrotowego przy dokręceniu/odkręcaniu. Szybki demontaż nakrętki możliwy jest od razu po jej odkręceniu – zluzowaniu zacisku gwintowanych szczęk.

Nakrętka sześciokątna szybkiego montażu GN 6333 może być stosowana wszędzie tam, gdzie czynności mocowania i odmocowywania powtarzane są z dużą częstotliwością np. przy oprzyrządowaniu obróbczym bądź montażowym.

 

Pełna oferta ELESA+GANTER Polska na stronie:

www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu, ZAMÓW go.

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)