Nowe klucze z grzechotką w ofercie Elesa+Ganter Polska

Elesa+Ganter wprowadziła na rynek nowy rodzaj kluczy z grzechotką (klucze zapadkowe) z wymiennymi wkładkami. Klucze są przeznaczone do wszelkiego typu regulowanych elementów maszyn i urządzeń. Dzięki wymiennym wkładkom ich zastosowania są uniwersalne, pasujące do różnych typów mocowań. W ofercie ELESA+GANTER Polska dostępne są klucze z otworem kwadratowym, sześciokątnym, gwintowanym lub z rowkiem klinowym.

Cechą, która wyróżnia nowe klucze GN 316 jest ich wyjątkowa konstrukcja podnosząca ich wytrzymałość. Dopuszczalny moment obrotowy kluczy to 180 Nm. Klucze z grzechotką GN 316 są wykonane ze stali i wyposażone w pokryte tworzywem sztucznym czarne, matowe uchwyty. Wszystkie elementy podatne na zużycie są dodatkowo wzmocnione.

Kolejną cechą nowego produktu jest łatwość obsługi i atrakcyjny wygląd. Wkładki można zmieniać poprzez odkręcenie trzymającej ich śruby i usunięcie nasadki. Ustawienie klucza w pozycji trip cam (pozycja neutralna) wyłącza zapadkę, co pozwala na swobodny obrót klucza w obu kierunkach, ułatwia to luzowania lub dokręcenia danego elementu.

Możliwe jest wykonanie pojedynczych, wymiennych wkładek na indywidualne zamówienie, dostępne są również klucze z grzechotką o różnych długościach.

Więcej informacji o nowym produkcie można znaleźć w nowym katalogu firmowym w dziale „Nowe Produkty 2007”. Katalog można zamówić poprzez stronę internetową:

https://www.elesa-ganter.pl/zamow-katalog/

Dodatkowe informacje dostępne są także na stronie: http://www.ganter-griff.com

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47

Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)