Uchwyty boczne

Uchwyty boczne z osłoną – seria MLP

Nowość Elesa+Ganter

Nowa seria uchwytów o oznaczeniu MLP charakteryzuje się specyficznym kształtem, przystosowanym zarówno do mocowania na bocznych ściankach obudów urządzeń przenośnych, jak i na frontach szuflad. Głównymi zaletami uchwytów bocznych MLP są: małe rozmiary, duże maksymalne dopuszczalne obciążenie oraz ergonomiczna, zamknięta konstrukcja.

Uchwyty boczne z osłoną

Rys.1: Uchwyty boczne z osłoną

Uchwyt boczny MLP jest wykonany ze wzmocnionego włóknem szklanym technopolimeru na bazie poliamidu (PA) w kolorze czarnym i matowym wykończeniu. Jest dostępny w dwóch wersjach montażu:

– MLP-B: montaż przy użyciu dwóch śrub M4

– MLP-AF: montaż przy pomocy wkrętów samogwintujących Ø5 (UNI ISO 7049)

sposob-montazu-uchwytow-bocznych-mlp

Uchwyty boczne MLP mają ergonomiczny kształt, który zapewnia pewny i wygodny chwyt oraz duże maksymalne dopuszczalne obciążenia sięgające 3500 N. Zastosowane w parze pozwalają na łatwe podnoszenie przedmiotów.

przyklad-zastosowania-uchwytow-bocznych

Zamknięta konstrukcja powoduje, że po umieszczeniu w nim dłoni palce nie wystają poza uchwyt. Dzięki temu uchwyty MLP mogą być również stosowane jako uchwyty bezpieczne, minimalizując ryzyko przytrzaśnięcia palców w sytuacji, gdy np. skrzydła drzwi osłony znajdują się obok siebie.

Strony katalogowe prezentowanych produktów:

Uchwyty boczne z osłoną MLP

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie ELESA + GANTER znajdują się na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu w wersji papierowej – zamów

 

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47

Pomoc techniczna: +48 665 078 500