Uchwyty rurowe o oznaczeniu GN 334.1 – ELESA+GANTER

Uchwyty rurowe noszące oznaczenie GN 334.1 uzupełniły ofertę uchwytów Elesa Ganter. Nowe uchwyty rurowe wyróżniają odsadzone wsporniki mocujące, których kształt zapewnia większą stabilność i ułatwia montaż (rys.1).

Wsporniki mocowane są do owalnego profilu uchwytu za pomocą samogwintujących wkrętów, jak w modelu GN 334. Dla zwiększenia estetyki wkręty mocujące zostały zasłonięte pokrywkami z tworzywa.

uchwyty rurowe

Rys.1. Uchwyty rurowe o profilu owalnym GN 334.1.

 

Uchwyty rurowe GN 334.1 można stosować do różnego rodzaju osłon, drzwi i elementów przesuwnych, przy czym samo mocowanie może odbywać się zarówno od frontu, jak i od spodu. Uchwyty rurowe oferowane są w kilku standardowych długościach od 200 do 800mm oraz w innych wymiarach, jako wykonanie specjalne.

Profil owalny uchwytu dostępny jest w dwóch standardowych kolorach: czarnym – powłoka z żywicy epoksydowej, naturalnym – anodowane aluminium. Również wsporniki uchwytu oferowane są w dwóch wariantach kolorystycznych, czarny i szary, oba pokryte żywicą epoksydową. Atrakcyjny efekt wizualny uzyskujemy dzięki maskownicom w kolorze jasno – szarym.

Strony katalogowe prezentowanych produktów:

Autor: Stefan Lewandowski
Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie ELESA + GANTER znajdują się na stronie: www.elesa-ganter.pl oraz w katalogach papierowych.

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 885 020 900 (Stefan Lewandowski)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *