2009 – podsumowanie

Aktualnościartykuły

Szanowni, Drodzy Klienci,

Bardzo trudny, kryzysowy rok ma się ku końcowi… Mimo naturalnej spadkowej tendencji obrotów i zyskowności firmy postanowiliśmy go wykorzystać wbrew kryzysowym nastojom, za to zgodnie z zasadą, która mówi, że co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Podążając tą drogą, firma nasza potwierdziła na 2009 r. zamrożenie cen, jakie – mimo wszelkich negatywnych zjawisk gospodarczych – pozostały na poziomie 2007 r., co – mamy nadzieję – w jakimś ułamku procenta pozwoliło przetrwać także naszym klientom.

Elesa+Ganter szczyci się najszerszą ofertą znormalizowanych elementów maszyn w branży, co zmobilizowało nas do kolejnych dokonań i tak w mijającym roku między innymi wprowadziliśmy do sprzedaży:

 

 

Wzbogaciliśmy ofertę trzpieni ustalających, w której Ganter pozostaje na niekwestionowanej pozycji lidera na świecie.

Byliśmy obecni na 4 poważnych imprezach wystawienniczych: TTM oraz Mach-Tool w Poznaniu, Eurotool w Krakowie oraz Rehabilitacja w Kielcach, na których pokazaliśmy oprócz stałego asortymentu cały szereg nowości, w tym opisane powyżej.

Wreszcie po mozolnej i trudnej pracy oddaliśmy w Państwa ręce polskojęzyczną wersję nowego, ponad tysiącstronicowego katalogu Elesa+Ganter o numerze 038, który jest niezwykle cennym i czytelnym narzędziem dla konstruktorów, uzupełnionym o gotowe dla celów projektowych, ogólnodostępne pliki 2D i 3D.

Wszystkie powyższe działania zaowocowały ponad tysiącem nowych klientów naszej firmy na rynku polskim, tylko w minionym roku, co daje nam wiele satysfakcji. Wszystkim klientom dziękujemy za zaufanie.

Wobec zbliżających się Świąt składam serdeczne życzenia pomyślności zawodowej i prywatnej i przetrwania w dobrej kondycji, na szczęście kończącego się już, kryzysu oraz wesołych, kolorowych i nastrojowych Świąt!

Dorota Granowska
Dyrektor Zarządzający

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

ISO 9001:2008 dla Otto Ganter GMBH
CHEMIKA 2010

Najnowsze artykuły

Menu