Agro-Tech Minikowo

artykułytargi

W dniach 4-5 lipca w Minikowie pod Bydgoszczą odbędzie się kolejna edycja targów Agro-Tech adresowanych do specjalistów branży rolniczej. To jedna z najważniejszych wydarzeń rolniczych w Polsce.

Każdego roku w Minikowie pojawia się ok. 450 wystawców z kraju i zagranicy. Specjalnością tej imprezy jest prezentowanie oferty najnowszych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie. Jak podają organizatorzy, ¾ powierzchni wystawienniczej, zajmującej 12 hektarów, jest przeznaczone dla prezentowanie nowoczesnej techniki rolniczej. Atrakcją wydarzenia są organizowane co roku pokazy maszyn rolniczych, w tym m.in. parada ciągników, prezentacja systemów jazdy równoległej oraz takich nowinek technicznych, jak monitoring upraw przy pomocy dronów. Szczegółowe informacje na temat targów znajdują się na stronie: http://www.agro-tech-minikowo.pl/

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Polski superszybki pociąg
Elementy standardowe w kolorze szarym RAL 7040

Najnowsze artykuły

Menu