AUTOMA 2013 – Salon Automatyki w Energetyce

artykułytargi

W dniach 14-15 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Międzynarodowych Targów Energetyki Exopower odbędzie się Salon Automatyki w Energetyce AUTOMA 2013. Podczas tegorocznej edycji tego wydarzenia prezentowane będą najnowsze rozwiązania w dziedzinie robotyki, automatyki, kontroli i pomiarów. Swoje produkty zaprezentują najważniejsi producenci systemów automatyki, robotów przemysłowych czy inteligentnych linii produkcyjnych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.expopower.pl/pl/

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Czy wiesz, że: Antarktyda jest jedynym kontynentem, na którym NIE kupisz Standardowych Elementów do Maszyn i Urządzeń firmy Elesa+Ganter ?
MASZBUD 2013 – Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych

Najnowsze artykuły

Menu