Bumasz i Budma pod jednym dachem

artykuły

W dniach 22-25 stycznia 2008 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn, Pojazdów i Sprzętu budowlanego oraz Międzynarodowe Targi Budownictwa. Pierwsza z tych imprez, o nazwie Budmasz 2008 skupiać będzie przedstawicieli producentów maszyn i urządzeń wykorzystywanych w budownictwie, prezentujących najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie.

Z kolei rozgrywająca się równolegle Budma to okazja do zapoznania się z najnowszymi systemami konstrukcyjnymi i wykończeniowymi w dziedzinie budownictwa. Obie, organizowane jednocześnie imprezy, dają okazję do pełnego zapoznania się z aktualną ofertą firm budowlanych i usługowych. W trakcie targów można będzie m.in. zobaczyć pokaz tańczących koparko-ładowarek. Więcej szczegółów na stronie: http://www.bumasz.pl/

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Uchwyt elastyczny EBP.FLX.
Debau 2008 w Essen

Najnowsze artykuły

Menu