Czy wiesz, że: Antarktyda jest jedynym kontynentem, na którym NIE kupisz Standardowych Elementów do Maszyn i Urządzeń firmy Elesa+Ganter ?

artykułyCzy wiesz, że...

Z przyjemnością informujemy Państwa  o otwarciu nowego oddziału Elesa + Ganter w Turcji. Siedziba znajduje się w Stambule – największym i najludniejszym mieście Turcji, które jest zarazem centrum kulturalnym, handlowym oraz finansowym.

Marka Elesa+Ganter jest już znana w tym państwie, ponieważ od lat była reprezentowana przez tureckich dystrybutorów. Wraz z otwarciem nowego oddziału, lokalni Klienci zyskają efektywne wsparcie techniczne oraz (dzięki magazynowi w Turcji) znaczne skrócenie czasu realizacji zamówienia. Ponadto, firma Elesa+Ganter Turcja będzie ściśle współpracować z Włoskim i Niemieckim działem R&D, w celu dostarczania produktów spełniających indywidualne oczekiwania klientów.

 

Firmy ELESA S.p.A. oraz OTTO GANTER GmbH & Co.KG to dwie firmy rodzinne, które produkują oraz dostarczają różnego rodzaju komponenty do maszyn i urządzeń od ponad 100 lat. W swoim portfelu mają kilkaset patentów oraz dziesiątki prestiżowych nagród za design.

Kontynenty, na których funkcjonują oddziały oraz dystrybutorzy firm Elesa i Ganter | © Zabiamdeve | Dreamstime Stock Photos

Niewątpliwy sukces obu firm nie miał by miejsca, gdyby nie światowa dystrybucja, która swoją siecią oplata praktycznie całą kulę ziemską. Elementy E+G można kupić nie tylko w krajach Europy, USA, Chinach, Japonii, Indiach, czy Rosji, ale również w RPA, Australii, Tajlandii, Izraelu czy też Meksyku.

W czasach, w których outsourcing  projektowania, czy też produkcji urządzeń staje się coraz bardziej popularny, kluczową rzeczą jest:

  • opieranie się na znormalizowanych elementach/podzespołach, które są dostępne na całym świecie,
  • stuprocentowa pewność, że zakupione elementy na drugim końcu świata będą posiadały te same parametry techniczne, jakościowe oraz estetyczne.

Światowa sieć sprzedaży jest również istotna pod względem serwisowania maszyn. Daje ona możliwość szybkiego zakupu uzupełniającego (prosto z lokalnego magazynu).

Poniżej link do wszystkich oddziałów i dystrybutorów firm Elesa oraz Ganter

Światowa sieć sprzedaży

 

Autor: Eligiusz Glass

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie produktowej znajdują się w katalogu:

Katalog podstawowy 038 (wersja polskojęzyczna)

lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

 

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

 

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47

Pomoc techniczna: +48 609 914 500 (Eligiusz Glass)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Pokrętło radełkowane MBT+I Color
AUTOMA 2013 – Salon Automatyki w Energetyce

Najnowsze artykuły

Menu