Czy wiesz, że: nowy serwis Elesa-Ganter.com ułatwia wyszukiwanie produktów?

artykułyCzy wiesz, że...

Najważniejszym elementem nowego serwisu internetowego Elesa-Ganter jest pełen katalog produktów w wersji on-line. W pierwszej części naszego cyklu opisywaliśmy już jego układ i sposób prezentacji produktów. Istotną funkcją katalogu, która nie była dostępna w dotychczasowej wersji naszej witryny, jest wyszukiwarka ułatwiająca szybkie dotarcie do konkretnego produktu. W niniejszym artykule opisujemy, jak z niej korzystać.

Położenie wyszukiwarki

Wyszukiwarka jest widoczna na wszystkich podstronach nowego serwisu, z wyłączeniem stron katalogowych produktów. W przypadku strony startowej można ją znaleźć w jej lewym dolnym rogu.

Po wejściu na dowolną podstronę wyszukiwarkę produktów zobaczymy w prawym górnym rogu.

Metody wyszukiwania

Wyszukiwarka jest pomocna w sytuacji, gdy znamy:

  • nazwę grupy produktów (np. uchwyty) do której należy poszukiwany element,
  • jego kod lub oznaczenie,
  • fragment kodu lub oznaczenia (np. V0 lub 131).

Po wpisaniu w pole wyszukiwania nazwy grupy i wciśnięciu przycisku „szukaj” lub klawisza „enter” na klawiaturze na ekranie pojawi się lista wszystkich produktów zaliczanych do szukanej grupy.

W przypadku, gdy znamy tylko fragment kodu lub oznaczenia produktu wyszukiwarka wyświetli wszystkie elementy, których opis (kod, oznaczenie, nazwa) zawierają podane symbole.

Istotną funkcją wyszukiwarki jest to, że jej mechanizm nie bierze pod uwagę wielkości liter.

Po odnalezieniu poszukiwanego produktu wystarczy kliknąć na jego ikonkę, by przejść do strony katalogowej.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Uchwyty – szeroka oferta elementów przeznaczonych dla przemysłu
MAINTENANCE 2010

Najnowsze artykuły

Menu