Czy wiesz, że: w wyborze najwłaściwszego do danej aplikacji produktu może pomóc Ci DORADCA TECHNICZNY ELESA+GANTER Polska?

artykułyCzy wiesz, że...

Firmy ELESA i GANTER, najwięksi na świecie producenci znormalizowanych elementów do maszyn, urządzeń i oprzyrządowania, znane są z produkcji najwyższej jakości produktów, dopasowanych do najbardziej nawet wymagających zastosowań. Często jednak zdarza się, że na wybór najwłaściwszego do danej aplikacji elementu mają wpływ, nie tylko jego jakość, ale i dostępność, czy cena!

Oferta ELASA+GANTER umożliwia dopasowanie odpowiedniego do danej aplikacji produktu, niezależnie od stawianych mu wymagań. Bardzo szeroki zakres dostępnych standardowo elementów utrudnia jednak często wybór optymalnego wykonania. Najlepszym w takim przypadku rozwiązaniem jest kontakt z DORADCĄ TECHNICZNYM naszej firmy, mogącym ocenić wymagania danej aplikacji zarówno pod kątem technicznym, jak i ekonomicznym. Bazując na posiadanej wiedzy będzie on w stanie zasugerować najbardziej optymalne rozwiązanie dla danej aplikacji.

Dla uzmysłowienia Państwu mnogości czynników mających wpływ na wybór odpowiedniego produktu, przedstawiamy porównania dwóch pozornie podobnych elementów, różniących się jednak zarówno wykonaniem materiałowym i zastosowaniem, jak i dostępnością, czy ceną.

Trzpień ustalający GN 612.2 vs. GN 722.3

 

Oznaczenie
GN 612.2
GN 722.3
Zdjęcie produktu
Sposób ryglowaniaPoprzez obrótPoprzez obrót
MateriałStal czernionaStal ocynkowana/stop cynku
Pasowanie wzajemne elementówŚlizgoweLuźne
ZastosowaniaPrzemysł maszynowyBudownictwo, zastosowania ogólne
Dostępność24h1-2 tyg
Cena100%-30%

W przypadku zainteresowania pomocą w doborze odpowiedniego elementu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 737 70 47 lub przesłanie zapytania z dopiskiem PROSZĘ O KONTAKT DORADCY TECHNICZNEGO za pomocą naszego formularza kontaktowego. Doradca Techniczny wkrótce się z Państwem skontaktuje.

Informacje o pełnej ofercie produktowej znajdują się w naszym katalogu podstawowym 048 (wersja polskojęzyczna) lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Elesa+Ganter bliżej Ciebie – mini stoisko targowe w Twoim miejscu pracy
Elesa+Ganter bliżej Ciebie: Targi Automaticon 2011

Najnowsze artykuły

Menu