E+G bliżej Ciebie: Nowa siedziba spółki

artykułyE+G bliżej Ciebie

Szanowni Czytelnicy,
Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że główny etap zmiany lokalizacji siedziby E+G został ukończony.

Nowa lokalizacja stwarza dla nas znacznie większe możliwości rozwoju naszej spółki, a co za tym idzie, w wymierny sposób zmieni nasze możliwości, także w zakresie obsługi klientów.

Nowa siedziba, poza zwiększoną powierzchnią biurową, umożliwiła nam stworzenie z prawdziwego zdarzenia sali prezentacyjnej produktów E+G. W nowo przygotowanych pomieszczeniach nasi obecni i przyszli klienci, mogą obejrzeć pełną ekspozycję produktów, wziąć do rąk fizyczne próbki elementów, wszystko zgodnie z przekazywaną przez nas filozofią:

„ na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji danego produktu. Możliwość taką mamy tylko wtedy, gdy wybrany element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły, koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach.”

Nowa siedziba to także znacznie większa powierzchnia magazynowa.

Elesa+Ganter Polska jest w fazie rozbudowywania oraz uzupełniania magazynu. Cały proces zmian logistycznych prowadzi do stworzenia systemu, gdzie każdy standardowy produkt pokazywany w katalogu jest dostępny i dostarczony do klienta w ciągu 24h. Warto w obecnej chwili nadmienić, że już teraz w polskim magazynie Elesa+Ganter dostępnych jest ponad 12.000 produktów z terminem dostawy 24 h.

Wszystkie wprowadzone zmiany wzmacniają pozycję firmy Elesa+Ganter w Polsce, jako lidera w dostawie wysokiej jakości komponentów technicznych do produkcji maszyn i urządzeń.

Najwyższa jakość komponentów technicznych, dostarczanych w 24 h z magazynu w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej siedziby.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Personalizacja produktu: możliwości tampodruk
AGRO-TECH 2011

Najnowsze artykuły

Menu