Elesa – 75 lat innowacji, projektowania oraz produkcji najwyższej jakości

AktualnościartykułyCzy wiesz, że...E+G bliżej Ciebie

Elesa+Ganter jest przedsięwzięciem handlowym typu joint-venture, stworzonym przez dwóch producentów standardowych elementów do maszyn i urządzeń: Elesa S.p.A oraz Otto Ganter GmbH & Co.KG. W tym roku Elesa obchodzi 75-letnią rocznicę powstania firmy.    

75lat firmy Elesa

75-lat doświadczenia ze standardowymi elementami do maszyn stawia firmę Elesa jako wzór do naśladowania. Najszersza oferta standardowych komponentów wykonanych z tworzywa sztucznego, w jednostkach metrycznych oraz calowych. A wszystko to z niezwykłą dbałością o szczegóły, takie jak np. niezawodność, ergonomia, jakość, estetyka.

Od początku istnienia Elesa przykładała niezwykłą wagę do ulepszania właściwości tworzyw sztucznych oraz technologii ich przetwarzania. Jest ona przykładem firmy innowacyjnej, która wyznacza kierunki rozwoju w swojej branży. Potwierdzeniem tego jest ponad 150 patentów na całym świecie oraz wiele nagród za wzornictwo przemysłowe przyznanych na prestiżowych konkursach.

Elesa- standardowe elementy maszyn

Sukces firmy Elesa możliwy był dzięki decyzji o ekspansji na międzynarodowe rynki, która doprowadziła do utworzenia 11 zagranicznych oddziałów. Dodatkowo, w celu zapewnienia krótkich terminów dostaw oraz najwyższych standardów obsługi, Elesa nawiązała współpracę z wieloma firmami dystrybucyjnymi. Dzięki powyższym decyzjom produkty firmy Elesa są osiągalne w ponad 60-ciu krajach na całym świecie. Międzynarodowa sieć sprzedaży firmy Elesa oferuje swoim Klientom profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne. Wszystko to w ścisłej współpracy z główną siedzibą firmy w miejscowości Monza we Włoszech.

Elesa zakład produkcyjny

Zakład produkcyjny, a zarazem siedziba firmy Elesa

Autor: Eligiusz Glass

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie produktowej znajdują się w katalogu:

Katalog podstawowy 038 (wersja polskojęzyczna)

lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47

Pomoc techniczna: +48 609 914 500 (Eligiusz Glass)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Zaproszenie na targi ITM
VCT-LP: Pokrętła z łańcuchem zabezpieczającym

Najnowsze artykuły

Menu