Elesa+Ganter bliżej Ciebie – mini stoisko targowe w Twoim miejscu pracy

artykułyE+G bliżej Ciebie

Pragniemy zaprezentować program mini-targów organizowanych bezpośrednio w Państwa zakładzie pracy. Dzięki mobilnemu systemowi targowemu pracownicy Elesa+Ganter mogą w ogólnodostępnej przestrzeni Państwa firmy zorganizować pokaz produktów E+G i zapoznać Państwa z ich możliwościami.

Jakie są korzyści takiego rozwiązania?

Państwo są na miejscu w pracy, pracownicy E+G przyjadą do Was, unikają Państwo kosztów podróży, stresu, tracenia czasu na przemieszczanie się. Doradcy Techniczni Elesa+Ganter dostarczą Państwu najnowsze darmowe katalogi, dużą dozę doradztwa technicznego, oraz fizyczne produkty. Spróbujemy, doradzić i pokazać jak wiele problemów, możemy rozwiązać dzięki systemom E+G.

Kiedy można takie targi zorganizować?

Pracownicy E+G dostosują swój termin przyjazdu do Państwa firmy wymagań. Będziemy u Państwa w ramach jednego dnia tak długo, jak potrzeba. Każdy pracownik Państwa firmy może odwiedzić nasze stoisko choćby podczas swojej przerwy w pracy, lub w dowolnym innym momencie dnia, kiedy jest akurat mniej zajęty.

Czy to coś kosztuje i jakie trzeba spełnić wymagania?

Przyjazd doradców technicznych Elesa+Ganter jest całkowicie darmowy. Potrzebujemy tylko małej ogólnodostępnej przestrzeni, na której możemy rozstawić nasze mini stoisko. Może być to hol, sala konferencyjna itp.

Jak mogę się zapisać na takie wydarzenie?

Poniżej istnieje możliwość pobrania ulotki informacyjnej zawierającej formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnieni i wysłanie do Elesa+Ganter w formie elektronicznej (skan) lub wydrukowanie i wysyłkę faksem na numer: (22) 737 70 48

Zachęcamy także do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie – wystarczy wpisać w treści, że chcą Państwo skorzystać z „Mini stoiska”. Mogą Państwo także bezpośrednio skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej: egp@elesa-ganter.com.pl Pracownik E+G wkrótce się z Państwem skontaktuje, żeby uzgodnić szczegóły.

Do zobaczenia u Państwa w firmie.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Woda odzyskana z mgły
Czy wiesz, że: w wyborze najwłaściwszego do danej aplikacji produktu może pomóc Ci DORADCA TECHNICZNY ELESA+GANTER Polska?

Najnowsze artykuły

Menu