Elesa+Ganter bliżej Ciebie: Targi Automaticon 2011

artykułyE+G bliżej Ciebie

Szanowni Czytelnicy,

Kolejną okazją na spotkanie z naszymi produktami są Międzynarodowe targi: Automatyki i Pomiarów – AUTOMATICON 2011 na terenie Centrum Targowego EXPO , ul. Prądzyńskiego 12/14 , Warszawa , Hala 1, stoisko B23. Targi odbywają się w dniach: 5-8 Kwietnia, 2011.

Zachęcamy do obejrzenia naszej ekspozycji, gdzie będziemy mogli pokazać takie elementy z naszej oferty jak:

Rys 1: Uniwersalny system mocowania czujników i fotokomórek – jest to zestandaryzowany zakres elementów przeznaczonych do tworzenia uchwytów mocujących różnego typu elementy pomiarowe w znaczący sposób ułatwiający pracę automatyków i inżynierów produkcji wszelkich branż.

Rys. 2: wskaźniki obrotów i położenia ręczne i elektroniczne do bezpośredniego wskazywania i ustalania położenia elementów na urządzeniu.

Rys. 3: elementy maszyn

Rys. 4: magnesy trwałe służącą do ustalania i pozycjonowania elementów.

Rys. 5: od lewej: zawiasy z czujnikami; wskaźniki poziomu płynów z wbudowanymi czujnikami temperatury oraz poziomu; uchwyty funkcyjne; prowadnice liniowe.

W naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D.
Serdecznie zapraszamy!

Targi AUTOMATICON® są od 16 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.
Więcej informacji o targach na stronie: www.automaticon.pl

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Czy wiesz, że: w wyborze najwłaściwszego do danej aplikacji produktu może pomóc Ci DORADCA TECHNICZNY ELESA+GANTER Polska?
REHMED-EXPO

Najnowsze artykuły

Menu