Elesa+Ganter bliżej Ciebie – Targi ENERGETAB 2012

artykułyE+G bliżej Ciebie

Szanowni Czytelnicy,

Rok 2012 jest kolejnym rokiem, w którym kontynuujemy nasz program mobilnej prezentacji produktów ELESA+GANTER.Zdajemy, sobie sprawę, że nawet najlepszy katalog produktów, papierowy bądź to elektroniczny, czytelna witryna internetowa, nigdy nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z naszymi produktami. Na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji  danego produktu, którą to możliwość ma się, gdy element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły , koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach. Zgodnie z tą ideą, przygotowaliśmy dla Państwa plan ekspozycji produktów E+G na rok 2012.

 

Kolejną okazją na spotkanie z naszymi produktami będą  Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie: ENERGETAB 2012 al. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała , Hala J, stoisko 36. Targi odbywają się w dniach: 11-14/09/2012.

W tym roku przygotowaliśmy zupełnie nową ekspozycję gdzie pokazywać będziemy takie nowości jak:

Serię zamknięć GN 516

zamknięcia

Stopy, Zawiasy, Zamki

stopy, zawiasy, zamki

Magnesy Trwałe służącą do ustalania i mocowania elementów

magnesy

Na naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D. Serdecznie zapraszamy!

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Targi w Bielsku-Białej, są od wielu już lat największą ekspozycją urządzeń dla branży energetycznej w Polsce. Ponad 600 wiodących dostawców technologii dla energetyki z kilkunastu krajów europejskich oraz Chin zaprezentuje najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny, urządzenia, aparaty i materiały a także systemy automatyki, służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.Więcej informacji o targach na stronie : www.energetab.pl

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Wieczny zegar
CFMY – Zawiasy do osłon demontowalnych

Najnowsze artykuły

Menu