Elesa+Ganter bliżej Ciebie – Targi ExpoWELDING 2012

artykułyE+G bliżej Ciebie

Szanowni Czytelnicy,

Październik jest kolejnym miesiącem, w którym kontynuujemy nasz program mobilnej prezentacji produktów ELESA+GANTER.

Zdajemy, sobie sprawę, że nawet najlepszy katalog produktów , papierowy bądź to elektroniczny, czytelna witryna internetowa, nigdy nie zastąpią bezpośredniego obcowania z naszymi produktami. Na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji  danego produktu , którą to możliwość ma się, gdy element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły , koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach. Zgodnie z tą ideą, przygotowaliśmy dla Państwa plan ekspozycji produktów E+G na rok 2012.

Kolejną trzecią okazją na spotkanie z naszymi produktami w miesiącu Październiku będą:  Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING w Sosnowcu w dniach 16-18/10/2012. Znajdą nas Państwo w hali głównej, stoisko 75.

W tym roku przygotowaliśmy zupełnie nową ekspozycję na targi ExpoWELDING gdzie pokazywać będziemy pełną gamę dociskaczy ręcznych oraz pneumatycznych.

dociski

Jako nowość pokazywać będziemy:

Rozbudowaną linię łączników oraz mechanizmów przesuwu:

łączniki, mechanizmy przesuwu

oraz Magnesy Trwałe – poręczne elementy ułatwiające pozycjonowanie elementów obrabianych.

magnesy

Na naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D.

Serdecznie zapraszamy!

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tuleje gwintowane do przyspawania GN 7490.
Elesa+Ganter bliżej Ciebie – Targi TAROPAK 2012

Najnowsze artykuły

Menu