Elesa+Ganter bliżej Ciebie – Targi HAPexpo 2011

artykułyE+G bliżej Ciebie

Szanowni Czytelnicy,
Kolejną okazją na spotkanie z naszymi produktami są targi: Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki – HAPexpo 2011 na terenie Centrum Targowego Expo Silesia , ul. Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec, Hala 1, stoisko 93. Targi odbywają się w dniach: 16-18 listopada 2011.

Zachęcamy do obejrzenia naszej ekspozycji, gdzie będziemy mogli pokazać takie elementy z naszej oferty jak:

Osprzęt hydrauliczny: korki wlewowe i spustowe, korki odpowietrzające, wskaźniki poziomu, kolumnowe wskaźniki poziomu i temperatury , analogowe oraz elektroniczne.

Uniwersalny system mocowania czujników i fotokomórek – jest to zestandaryzowany zakres elementów przeznaczonych do tworzenia uchwytów mocujących różnego typu elementy pomiarowe w znaczący sposób ułatwiający pracę automatyków i inżynierów produkcji wszelkich branż.

Magnesy Trwałe służą do ustalania i pozycjonowania elementów.

Na powyższym zdjęciu od lewej: zawiasy z czujnikami,  wskaźniki poziomu płynów z wbudowanymi czujnikami temperatury oraz poziomu. Uchwyty funkcyjne. Prowadnice liniowe.
Na naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D.
Serdecznie zapraszamy!

Imprezie Hapexpo towarzyszyć będą Targi Automatyzacji i Robotyzacji w Spawalnictwie – ProWELDex oraz Targi Robotyzacji i Automatyzacji w Przemyśle ROBOTshow

Więcej informacji o targach na stronie: www.exposilesia.pl/hapexpo

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Elementy antywibracyjne oraz zderzaki w wykonaniu nierdzewnym
BYD-MASZ 2011 – Targi Maszyn i Urządzeń do Obróbki Metalu

Najnowsze artykuły

Menu