Elesa+Ganter bliżej Ciebie – Targi TOOLEX 2012

artykułyE+G bliżej Ciebie

Szanowni Czytelnicy,

Rok 2012 jest kolejnym rokiem, w którym kontynuujemy nasz program mobilnej prezentacji produktów ELESA+GANTER.

Zdajemy, sobie sprawę, że nawet najlepszy katalog produktów, papierowy bądź to elektroniczny, czytelna witryna internetowa, nigdy nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z naszymi produktami. Na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji danego produktu, którą to możliwość ma się, gdy element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły , koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach. Zgodnie z tą ideą, przygotowaliśmy dla Państwa plan ekspozycji produktów E+G na rok 2012.

Kolejną okazją na spotkanie z naszymi produktami będą:  Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki – TOOLEX w  Sosnowcu w dniach 02-04/10/2012. Znajdą nas Państwo w  hali głównej, stoisko 110.

W tym roku przygotowaliśmy zupełnie nową ekspozycję na targi TOOLEX gdzie pokazywać będziemy takie nowości jak:

Nową serię stóp wahliwych GN 440 oraz GN 440.1

stopy wahliwe

 

 

Nową serię zamknięć GN 516

zamknięcia

 

 

 

Kołki oraz tuleje pozycjonujące:

kołki i tuleje pozycjonujące

 

Oraz

Elementy maszyn:

elementy maszyn

Magnesy Trwałe służącą do ustalania i pozycjonowania elementów:

magnesy

Pokrętła sterujące, dźwignie przełączające, rękojeści nastawne:

pokrętła sterujące

Na naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D.

Serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX to najważniejsze spotkanie branży obróbki metalu w jesiennym sezonie. Jest to impreza ciesząca się z roku na rok coraz większą popularnością zarówno wśród Wystawców, jak i Zwiedzających, o czym świadczy systematyczny wzrost wszystkich parametrów. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła ponad 7000 zwiedzających, w tym 5071 zarejestrowanych specjalistów.

Na zeszłorocznej wystawie ponad pół tysiąca firm z całego świata prezentowało rozwiązania, znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, jak obecny mocno w województwie śląskim przemysł samochodowy, branża spożywcza, lotnicza, górnicza, maszynowa. W cyklu produkcyjnym zobaczyliśmy niemal 200 maszyn m.in. obrabiarki do obróbki ubytkowej i plastycznej, urządzenia do obróbki blach na zimno, do obróbki termicznej, a także oprzyrządowanie technologiczne i pomiarowe. Zaciekawieni najnowszymi technologiami mieli okazję wypróbować również nowoczesne oprogramowanie wspomagające obróbkę.

Więcej informacji na stronie: http://www.exposilesia.pl/toolex/pl/

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Elesa+Ganter bliżej Ciebie – Targi TAROPAK 2012
Ergonomiczne Uchwyty kasetowe Ergostyle – mocowane na wcisk lub przykręcane

Najnowsze artykuły

Menu