Elesa+Ganter bliżej Ciebie

artykułyE+G bliżej Ciebie

Szanowni Czytelnicy,

Postanowiliśmy stworzyć dla naszych stałych i przyszłych klientów, możliwość bezpośredniego obcowania z produktami E+G.

Zdajemy, sobie sprawę, że nawet najlepszy katalog produktów, papierowy, elektroniczny lub w formie czytelnej witryny internetowej, nigdy nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z naszymi produktami.

Na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji danego produktu. Możliwość taką mamy tylko wtedy, gdy wybrany element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły, koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach. Zgodnie z tą ideą przygotowaliśmy dla Państwa plan ekspozycji produktów E+G na rok 2011. Naszym zamierzeniem jest, aby produkty, zostały pokazane w okolicy Państwa zamieszkania, lub zakładu pracy. Będziemy w tym celu wykorzystywali istniejące imprezy targowe, konferencje, seminaria i sympozja.

Dodatkowo, jeżeli mają Państwo taką potrzebę, możemy zorganizować w Waszej firmie mini stoisko targowe, dzięki mobilnemu systemowi targowemu, który posiadamy.
Wtedy na miejscu u Państwa, w wyznaczonym czasie, produkty, katalogi i doradztwo techniczne jest do Waszej dyspozycji. W razie szczegółowych pytań dotyczących tej formy prezentacji produktów Elesa+Ganter prosimy kontaktować się z nami pod adresem: egp@elesa-ganter.com.pl

Prosimy także pamiętać, że posiadamy obszerną prezentację naszych produktów w siedzibie naszej spółki w Starej Iwicznej. Serdecznie Zapraszamy!

O szczegółach i terminach prezentacji produktów E+G w Państwa okolicy, będziemy informować na bieżąco w kolejnych wydaniach naszego newslettera.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Uchwyty rurowe o oznaczeniu M.1043 w rozszerzonej ofercie
Targi Spawalnictwo – Kielce

Najnowsze artykuły

Menu