Elesa+Ganter na targach MACH-TOOL 2009

archiwum targówartykuły

Od przeszło 15 lat, ELESA+GANTER Polska uczestniczy w corocznych Międzynarodowych Targach nowoczesnych technologii dla przemysłu, organizowanych w Poznaniu. Pomimo kryzysu nie inaczej było także w tym roku. Firma wzięła aktywny udział w salonie części i narzędzi MACH-TOOL. Jak co roku, oprócz standardowej oferty, eksponowane były nowości. Znalazła się wśród nich zupełnie nowa linia produktów dla E+G – koła oraz zestawy kołowe.

„Stale poszerzamy ofertę produktów, odpowiadając w ten sposób na nowe potrzeby klientów. Tym bardziej cieszy nas ich rosnąca popularność, która świadczy o tym, że nasza oferta jest do tych potrzeb dostosowana. W tym roku, ze względu na kryzys mieliśmy duże obawy co do frekwencji osób odwiedzających nasze stoisko. I tutaj okazało się to być miłym zaskoczeniem. Stoisko nasze odwiedziło więcej osób, niż rok wcześniej. To, co cieszy jednak najbardziej, to profesjonalizm targowej publiczności” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor Sprzedaży ELESA+GANTER Polska, i dodał: „ Wprowadzona właśnie do naszej oferty nowa linia produktów – koła i zestawy kołowe okazała się być wielkim hitem wystawy. Zainteresowanie przekroczyło znacznie nasze oczekiwania, co utwierdza nas w przekonaniu, że poruszamy się w dobrym kierunku.”

Targi ITM (Innowacje-Technologie-Maszyny) są organizowane co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 16-19 czerwca. Na 30 tysiącach metrów kwadratowych zgromadziła ponad 1000 wystawców z 30 krajów, których odwiedziło blisko 17 tysiące osób. Integralną i największą częścią targów jest salon obrabiarek i narzędzi MACH-TOOL.

Ekspozycja targów podobnie jak w latach ubiegłych podzielona była na salony tematyczne:

  • Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle,
  • Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów HAPE,
  • Salon Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL,
  • Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego METALFORUM,
  • Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX,
  • Salon WELDING
  • Salon TRANSPORTA.

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Trzpienie ustalające nierdzewne i higieniczne
AGRO-TECH Minikowo 2009

Najnowsze artykuły

Menu