Elesa+Ganter bliżej Ciebie – Targi Mach-Tool 2012 – nowa ekspozycja

artykułyE+G bliżej Ciebie

Szanowni Czytelnicy,

Rok 2012 jest kolejnym rokiem, w którym kontynuujemy nasz program mobilnej prezentacji produktów ELESA+GANTER.

Zdajemy, sobie sprawę, że nawet najlepszy katalog produktów, papierowy bądź to elektroniczny, czytelna witryna internetowa, nigdy nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z naszymi produktami. Na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji danego produktu, którą to możliwość ma się, gdy element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły , koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach. Zgodnie z tą ideą, przygotowaliśmy dla Państwa plan ekspozycji produktów E+G na rok 2012.

Kolejną okazją na spotkanie z naszymi produktami będą Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi: MACH-TOOL 2012 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, Poznań , Hala 7A, stoisko 6. Targi odbywają się w dniach: 29/05-01/06 2012.

W tym roku przygotowaliśmy zupełnie nową ekspozycję na targi Mach-Tool gdzie pokazywać będziemy takie nowości jak:

Nową serię stóp wahliwych GN 440 oraz GN 404.1

stopy wahliwe

Nową serię zamknięć GN 516

zamknięcia GN 516

Kołki oraz tuleje pozycjonujące:

kołki i tuleje pozycjonujące

Oraz

Elementy maszyn

elementy maszyn

 

Magnesy Trwałe służącą do ustalania i pozycjonowania elementów

magnesy trwałe

Pokrętła sterujące, dźwignie przełączające, rękojeści nastawne

pokrętła sterujące

Na naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o targach ITM Polska

Siedem salonów tematycznych, prawie 100 europejskich oraz światowych premier, ponad pół tysiąca wystawców – tak zapowiadają się czołowe targi przemysłowe ITM Polska, które odbędą się w dniach 29 maja – 1 czerwca w Poznaniu.

Tegoroczna oferta targowa podzielona została na 7 salonów tematycznych: Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów HAPE, Salon Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL, Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego METALFORUM, Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX, Salon WELDING, Salon TRANSPORTA oraz Nauka dla Gospodarki.

Komu nie wystarczy szeroka ekspozycja najnowszych maszyn, urządzeń i technologii, będzie mógł wziąć udział w Akademii Spawania czy pokazach lakiernictwa i prezentacjach nowatorskich rozwiązań czołowych producentów branży z zakresu lakierowania i malowania – Poligon Umiejętności (oba wydarzenia w pawilonie 3A).

Oferta firm prezentowanych na targach dedykowana jest dla takich branż, jak: przemysł samochodowy, maszynowy, lotniczy, hutniczy, górniczy czy zbrojeniowy.

Więcej informacji o targach na stronie : http://machtool.mtp.pl/pl/

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Plastik pochłaniający światło
Rolki prowadzące. Nowość firmy Ganter.

Najnowsze artykuły

Menu