Elesa+Ganter – dostawca roku 2017

artykułyNagrody

Elesa+Ganter zdobyła nagrodę Dostawcy Roku w kategorii Utrzymanie Ruchu w konkursie Fabryka Roku 2017.

Nagroda została przyznana dostawcy, który posiada w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania dla utrzymania ruchu i zdobył największą ilość głosów na swoje produkty wśród użytkowników internetu. Drugim kryterium branym pod uwagę było głosowanie jury konkursu składającego się z ekspertów działających od lat w szeroko rozumianej branży przemysłowo- produkcyjnej.

Elesa+Ganter - dostawca roku 2017Fabryka Roku 2017, czyli najlepsi z najlepszych w przemyśle 

Wydawnictwo Trade Media International oraz magazyny Inżynieria i Utrzymanie Ruchu i Control Engineering Polska starają się promować nowoczesną wiedzę techniczną wśród polskiej kadry inżynierskiej. Chcą również pokazywać przedsiębiorstwa produkcyjne, które dzięki zastosowaniu nowych technologii i rozwiązań oraz doskonałej organizacji działań w różnych obszarach działalności osiągają sukcesy na rynku. W tym celu zorganizowały konkurs Fabryka Roku. Wyniki tegorocznej, VI edycji konkursu zostały uroczyście ogłoszone podczas gali, która odbyła się w Hotelu Marriott w Warszawie.

Filip Granowski – Dyrektor Zarządzający Elesa+Ganter PolskaFilip Granowski – dyrektor zarządzający Elesa+Ganter Polska

Zasady konkursu Fabryka Roku zostały opracowane na podstawie założeń plebiscytu Top Plant, organizowanego co roku w USA przez redakcję magazynu Plant Engineering. Pierwsza edycja konkursu Fabryka Roku została zorganizowana w 2006 r.

Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Rozwoju. Głównym partnerem wydarzenia, a także sponsorem nagrody w kategorii „Zielona fabryka” była firma Philips Lighting. Nagrodę w kategorii „IT dla przemysłu” sponsorowała firma Microsoft, zaś sponsorem nagrody w kategorii „Przemysł 4.0/Przemysłowy Internet Rzeczy” była firma Dassault Systèmes.

Zwycięzcy:

Kategoria Automatyka i Robotyka
PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. Sp. K.

Kategoria Utrzymanie Ruchu
Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Kategoria IT dla Przemysłu
Robert Bosch Sp. z o.o.

Kategoria Zielona Fabryka
British-American Tobacco Polska S.A.

Kategoria Przemysł 4.0
Rockwell Automation Sp. z o.o.

Kategoria Fabryka Roku
Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

CEO ROKU
Artur Szewernoha, MAN Bus Sp. z o.o.

Dostawca Roku Inżynieria & Utrzymanie Ruchu
Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o.

Dostawca Roku Control Engineering Polska
P.P.H. WObit E.K.J. Ober s.c.

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Zawiasy ze sworzniem obrotowym z technopolimeru seria CFAX oraz CFTX
Uchwyty GN 428 i GN 328 – ergonomia, wytrzymałość i nowoczesny design

Najnowsze artykuły

Menu