Elesa+Ganter na targach AUTOMATICON

artykułytargi

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Elesa+Ganter na tegorocznych targach AUTOMATICON, które odbędą się w dniach 14-17 marca 2017 r. na terenie EXPO XXI w Warszawie.

Znajdą nas Państwo na stoisku nr C21 w hali 1. Jak zwykle przygotowaliśmy bogatą ekspozycję naszych produktów oraz wiele rynkowych nowości.

Na naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D.

W tym roku zaprezentujemy nowość:

Wziernikowe wskaźniki przepływu

 

Więcej informacji na temat wskaźników przepływu HVF +

Pozostałe nowości demonstrowane na targach:

Zestaw do elektrycznej kontroli poziomu cieczy – SLCK/SLCK-HT

Zestaw kontroli poziomu

Zestawy do elektrycznej kontroli poziomu cieczy SLCK, przeznaczone do stosowania ze wskaźnikami poziomu serii HCK, odpornymi na wyższe temperatury.

Wersja do wysokich temperatur jest dostępna w tych samych konfiguracjach styków, co dotychczasowe wykonanie (NO lub NC, z jednym lub z dwoma czujnikami poziomu) i posiada dopisek „HT”.

Maksymalna temperatura pracy dla nowego wykonania została zwiększona o 50% i wynosi 120 °C. Wersja HT posiada pływak z elementem magnetycznym wykonany z poliamidu, gdzie w wykonaniu standardowym jest to polipropylen. Oba materiały posiadają bardzo dobrą odporność na różnego rodzaju związki chemiczne, a w szczególności na roztwory glikoli.

Wersja SLCK-HT jest rekomendowana do zastosowania na wskaźnikach HCK-GL-SST, ponieważ w tym zestawieniu można w pełni wykorzystać zakres temperatur pracy (-30 °C ÷ +120 °C).

Do głównych obszarów zastosowań SLCK-HT zalicza się układy poziomu cieczy o bardzo zmiennej temperaturze, czyli układy grzewcze, układy chłodzenia oraz inne aplikacje, w których ciecz osiąga temperatury ponad 90 stopni Celsjusza.

 

Uniwersalny system mocowania czujników  System mocowania czujników

Nowa linia elementów konstrukcyjnych umożliwiających łatwe zamocowanie i regulację czujników, fotokomórek itp. została rozszerzona o kolejne produkty. System mocowania czujników bazuje na profilach okrągłych i kwadratowych oraz zestandaryzowanych elementach łączących, dających możliwość tworzenia elastycznych układów mocowania i regulacji. Precyzyjnie wykonane łączniki z wysoko wytrzymałego aluminium zapewniają maksymalną stabilność połączeń profili przy stosunkowo niewielkich wymiarach i masie własnej takiej konstrukcji. Zapewnia to w efekcie dużą stabilność układu nawet w środowiskach silnych działania silnych drgań i wibracji.

System mocowania czujników składa się z następujących materiałów wykorzystanych do produkcji poszczególnych elementów tej grupy:

  • korpusy łączników – aluminium
  • śruby zaciskowe, zestawy zaciskowe – stal nierdzewna
  • pręty i profile – stal nierdzewna
  • oprawki i płyty montażowe – stal nierdzewna

Najnowsze elementy wprowadzone do grupy uniwersalnego systemu mocowania czujników:

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Poniżej znajdują się informacje na temat dojazdu oraz linki do stron centrum EXPO XXI i targów Automaticon.

EXPO

 

Adres:

EXPO XXI

Ignacego Prądzyńskiego 12/14,

01-222 Warszawa

Mapa dojazdu

Więcej informacji:

http://www.automaticon.pl/

http://www.expoxxi.pl/

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags:
Zapraszamy na targi STOM
Ceniony mechanik

Najnowsze artykuły

Menu