EUROLAB 2016

artykułytargi

W dniach 12-14 kwietnia na terenie Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Analityki, Technik Pomiarowych i Farmacji EUROLAB 2016. Wydarzenie to jest miejscem prezentacji urządzeń laboratoryjnych – organizatorom targów zależy na skupieniu w jednym miejscu kompleksowej oferty wyposażenia laboratoriów, w tym maszyn, urządzeń i narzędzi. Tematyka EUROLAB 2016 obejmuje prezentacje oferty sprzętu w dziedzinie analityki chemicznej, biotechnologii i life science, metrologii, diagnostyki medycznej, nanotechnologii, materiałoznawstwa i kryminalistyki. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.targieurolab.pl/

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Dźwignie nastawne z elementem dociskowym – seria GN 306
TECHCONFEX 2016

Najnowsze artykuły

Menu