GN 320 – Uchwyty do zamków

artykułyzamki

Uchwyty do zamków serii GN 320 są prostymi elementami ułatwiającymi otwieranie drzwi, osłon czy pokryw wyposażonych w zamki firmy Ganter. Uchwyty te zostały stworzone z myślą o aplikacjach, w których nie potrzebujemy, bądź nie możemy zastosować klasycznego zewnętrznego uchwytu.

uchwyty do zamków

Rys. Uchwyty do zamków

Konstrukcję uchwytu GN 320 stanowi monolityczny element z poliamidu, przy czym jedna jego część dostosowana jest kształtem do montażu pomiędzy zamkiem a zewnętrzną powierzchnią drzwi, druga natomiast spełnia funkcję chwytową.

Część chwytowa dopasowana jest wielkością do obsługi za pomocą jednego palca. Stanowi to ciekawą alternatywę dla klasycznych uchwytów zewnętrznych, zarówno ze względu na wielkość, jak i stopień skomplikowania montażu.

Część montażowa uchwytu do zamków przystosowana jest do montażu z następującymi zamkami firmy Ganter:

  • GN 115 – wykonania: DK, VK7, VK8, VDE, SC
  • GN 119 – wykonania: DK, VK, VDE
  • GN 315.1

Poniżej podajemy linki do stron katalogowych wymienionych produktów:

Autor: Krzysztof Stutko

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie ELESA+GANTER znajdują się w nowy katalogu podstawowy 038 (wersja polskojęzyczna) lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47

Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Trzpień ustalający z dźwignią – PMT.200
Uchwyty osłon stałych PC.35

Najnowsze artykuły

Menu