Informacja o utrzymaniu cen

Aktualnościartykuły

Drodzy Klienci,

Mimo głębokiego kryzysu i wbrew ogólnej tendencji do ratowania konsekwencji lawinowego wzrostu kursu Euro drogą podwyżki cen, Elesa+Ganter Polska przy wsparciu firm macierzystych podjęła strategiczną decyzję zamrożenia cen, które pozostają u nas na niezmienionym poziomie od 2007 r.

Ta sytuacja oznacza aktualnie dla Państwa najwyższą jakość produktów w branży komponentów technicznych przy bardzo niskich, konkurencyjnych cenach.

Konsekwencje tego kroku obciążają naszą firmę, bowiem ta sytuacja odbywa się kosztem naszej marży i przejściowego finansowania części zakupów.

Liczymy na odwrócenie wzrostowej tendencji kursu Euro i zapewniamy, że będziemy się starali tak długo utrzymać tę sytuację, jak długo nie zagrozi ona witalnym interesom naszej firmy.

Mamy nadzieję, że docenicie Państwo ten krok w tym trudnym okresie kryzysu.

Serdecznie pozdrawiamy,

Dorota Granowska
Dyrektor Zarządzający

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Uchwyty kasetowe do wewnętrznego montażu – nowa funkcjonalność uchwytów firmy ELESA
Uchwyty łupinowe GN 430 – nowości firmy GANTER

Najnowsze artykuły

Menu