EFEKTYWNOŚĆ I OPTYMALIZACJA WYDOBYCIA – INNOWACYJNE MASZYNY I TECHNOLOGIE 2015

artykułytargi

W dniach 21-22 stycznia 2015 w hotelu Campanile w Katowicach odbędzie się konferencja „ Efektywność i Optymalizacja Wydobycia – Innowacyjne Maszyny i Technologie 2015”. W trakcie tego wydarzenia prezentowane będą najnowsze osiągnięcia naukowe i techniczne w dziedzinie górnictwa podziemnego i odkrywkowego. W konferencji wezmą udział m.in. przedstawiciele zakładów budowy maszyn górniczych, firm produkujących systemy napędowe, sterujące oraz automatyczne systemy transportu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie:

http://nis.com.pl/konferencje,xi-konferencja-naukowo-techniczna%3Cbr%3E-efektywnosc-i-optymalizacja-wydobycia-%E2%80%93-innowacyjne-maszyny-i-technologie-2015-46

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags:
Czy wiesz, że napinacze suwakowe można stosować m.in. do podnoszenia urządzeń lub ryglowania osłon?
Danubius Gastro 2015

Najnowsze artykuły

Menu