Jednoosobowa łódka

artykułyCiekawostki techniczne ze świata

Wiele osób szuka spokoju od codziennych stresów relaksując się nad wodą, gdzie np. mogą wędkować. Niestety łódki, które są często niezbędne przy tym hobby, są duże i trudno je przewozić. Na szczęście już niedługo pojawi się wynalazek o nazwie GoBoat, czyli jednoosobowa łódka. Urządzenie jest bardzo małe i bez problemu zmieścimy go w bagażniku samochodu.


Źródło: YouTube/The GoBoat

GoBoat jest jednoosobowym pojazdem wodnym. Składa się z dętki spiętej pasami, podłogi i siedziska. Mimo że konstrukcja nie wygląda na skomplikowaną, to jej twórcy pracowali nad wynalazkiem aż 8 lat. Wszystko po to, aby urządzenie było stabilne i zapewniało wygodę oraz bezpieczeństwo dla użytkowników. Na razie twórcy ogłosili zbiórkę na Kickstarterze, gdzie każdy chętny może ich wesprzeć kwotą 200 dolarów. Aby rozpocząć produkcje trzeba zebrać 300 tysięcy dolarów. Niestety urządzenie nie jest wyposażone w silnik, który musimy zakupić we własnym zakresie.

Źródło: kickstarter.com | ilustracja: YouTube/The GoBoat

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
BALT-MILITARY-EXPO 2016
Dron medyczny z Wrocławia leci do Australii

Najnowsze artykuły

Menu