Koła przemysłowe RE

artykułyzestawy kołowe

W związku z licznymi zapytaniami naszych klientów firma Elesa postanowiła rozszerzyć grupę standardowo oferowanych zestawów kołowych o koła przemysłowe RE. Nowe wykonania standardowe posiadają płytę montażową z jednym, centralnie umieszczonym otworem montażowym i są dostępne dla zestawów skrętnych (wykonanie FBL) lub zestawów skrętnych z hamulcem (wykonanie FBF.)

 

koła przemysłowe

Rys. Koła przemysłowe

Wykonania takie były dotychczas dostępne jedynie na specjalne zamówienie, jako element standardowy będą dostępne od sierpnia 2010.

Pełne informacje na temat kół przemysłowych serii RE (tj. zasady doboru i szczegółowe dane techniczne) znajdują się w poprzednim artykule oraz na naszej stronie internetowej.

koła przemysłowe - katalog

Rys.: Koła i zestawy kołowe RE.

Autor: Krzysztof Stutko
Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie ELESA+GANTER znajdują się w nowym katalogu podstawowym 038 lub na stronie: www.elesa-ganter.pl
Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Zdalny pacjent
Kolumnowe wskaźniki poziomu z osłoną

Najnowsze artykuły

Menu