Koła jezdne i zestawy kołowe RE.E2

artykułyzestawy kołowe

Koła jezdne RE.E2 to nowy produkt firmy ELESA stanowiący rozszerzenie oferty kół jezdnych z wulkanizowanym wieńcem gumowym, zaliczanych do najpopularniejszych i najszerzej stosowanych typów kół.

Koła jezdne RE.E2 posiadają piastę z tworzywa (polipropylen), na której znajduje się wspomniany wyżej wieniec gumowy. Dzięki zakresowi dostępnych obudów mogą one stanowić zarówno stałe, jak i skrętne (z hamulcem i bez) zestawy kołowe.

koła jezdne

Rys. Koła jezdne RE.E2

Seria kół jezdnych RE.E2 dedykowana jest głównie do ręcznego przemieszczania maszyn, urządzeń lub wózków transportowych w sektorze przemysłowym. Spełnia wszystkie techniczne wymagania stawiane obecnie takim elementom, natomiast zakres oferowanych wielkości i wykonań umożliwia ich użycie w większości aplikacji.

Bliższe dane techniczne dotyczące kół i zestawów kołowych: RE.E2.

Pełne informacje na temat KÓŁ  JEZDNYCHI ZESTAWÓW KOŁOWYCH serii RE (tj. zasady doboru i szczegółowe dane techniczne) znajdują się w poprzednim artykule oraz na naszej stronie internetowej.

Autor: Krzysztof Stutko
Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie produktowej znajdują się w katalogu:

Nowy katalog podstawowy 038 (wersja polskojęzyczna)
lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Czy wiesz, że zarejestrowani użytkownicy serwisu elesa-ganter.com mogą pobierać trójwymiarowe schematy produktów w różnych formatach?
Dźwignia z krzywką mimośrodową

Najnowsze artykuły

Menu