Koła pokrętne nierdzewne, INOX

artykułykoła pokrętne

W reakcji na wiele zapytań ze strony klientów firmy ELESA i GANTER wprowadziły do standardowej oferty koła pokrętne nierdzewne w wykonaniach odpornych na działanie czynników atmosferycznych, wilgoci i różnego typu środków chemicznych.

 

Koła pokrętne nierdzewne typu VD.INOX firmy ELESA

https://www.info.elesa-ganter.pl/wp-content/uploads/2009/08/kolo_pokretne2.jpg

Koła pokrętne nierdzewne typu GN 949 firmy GANTER.

Koła pokrętne nierdzewne zostały ukształtowane w sposób umożliwiający ich łatwe czyszczenie. Gładkie powierzchnie i obłe kształty ułatwiają utrzymania kół w czystości. Takie własności pozwalają na stosowanie kół w wersji INOX w aplikacjach wymagających zachowania wysokiej higieny pracy tj. w przetwórstwie spożywczym, przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, instalacjach wody pitnej itp.

Koła pokrętne nierdzewne VD.INOX

Klasyczne pełne koło firmy ELESA. Wykonane z duroplastu koło z aluminiowym anodowanym pierścieniem ozdobnym jest teraz standardowo dostępne z piastą wykonaną ze stali nierdzewnej AISI 303. Piasta standardowo posiada jedynie nawiercenie pod otwór co umożliwia samodzielne wykonanie otworu o wymaganej średnicy (max dopuszczalne średnice otworów podane są na stronach katalogowych poszczególnych kół). Koło VD.INOX może występować w wersji:

Koła dostępne są w zakresie średnic 100 – 300 mm.

Koła pokrętne nierdzewne GN 949

Nowe trójramienne koło firmy GANTER. Wykonane w formie odlewu ze stali nierdzewnej, z przetoczonym wieńcem, piaskowane. Piasta koła ma standardowo wykonany otwór w tolerancji H8. Średnica otworu zależna jest od średnicy koła.
Koło GN 949 może występować w wersji:

Koła dostępne są w zakresie średnic 100 – 160 mm.

Autor: Krzysztof Stutko
Redakcja: Elesa+Ganter Polska
Informacje o pełnej ofercie ELESA+GANTER znajdują się w nowy katalogu podstawowy 038 (wersja anglojęzyczna) lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags:
Sztuczny Batman
Otto Ganter nagrodzony certyfikatem TÜV

Najnowsze artykuły

Menu