Kolumnowe wskaźniki poziomu z osłoną

artykuływskaźniki poziomu

Korzyści płynące z zastosowania wskaźników poziomu z osłoną z serii HCX/P oraz HCZ/P docenimy wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki pracy sprzyjające przypadkowemu uderzeniu we wskaźnik i w konsekwencji wyciekowi płynu.

wskaźniki poziomu z osłoną

wskaźniki poziomu z osłoną

Wskaźniki poziomu z osłoną

Model HCX/P posiada osłonę wykonaną ze stopu cynku, natomiast model HCZ/P z technopolimeru. Obie osłony zostały tak skonstruowane, aby przenosić energię uderzenia bezpośrednio na ściankę zbiornika, dzięki czemu korpus wskaźnika pozostaje doskonale chroniony. Dodatkowe wycięcia na bokach osłon zapewniają odczyt poziomu cieczy z każdej strony, a wersja z wbudowanym termometrem występuje jako dodatkowa opcja.

Na tylnej ściance wskaźnika znajduje się zewnętrzny ekran kontrastowy wykonany z lakierowanego aluminium, na który możemy nanieść własne oznaczenia poziomu.

Materiał, z którego wykonany są wskaźnikipoziomu z osłoną, odporny jest na: rozpuszczalniki, oleje z dodatkami, węglowodory alifatyczne i aromatyczne, benzynę, naftę, estry fosforowe. Wersja odporna na alkohol i detergenty zawierające alkohol dostępna jest na specjalne życzenie.

Temperatura pracy ciągłej wynosi maks. 90oC

Strony katalogowe prezentowanego produktu:

Autor: Łukasz Michno
Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie ELESA+GANTER znajdują się w:

  • nowym katalogu podstawowym 038 (wersja polskojęzyczna)

lub na stronie: www.elesa-ganter.pl
Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 665 078 500 ( Łukasz Michno )

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Koła przemysłowe RE
WIATR I WODA 2010 – Targi na wodzie

Najnowsze artykuły

Menu