Mobilny park wodny

artykułyCiekawostki techniczne ze świata

Babie lato w pełni, dlatego wszystkim tym, którzy wspominają tegoroczne gorące wakacje dedykujemy tę konstrukcję – przenośny park wodny.


Źródło: YouTube/Tarzan Boat

Tarzan Boat czyli mobilny park wodnej rozrywki. Jest to pływająca platforma, którą wystarczy dostarczyć na dowolny zbiornik wodny i będziemy mogli do woli cieszyć się z zabawy na zjeżdżalniach oraz trampolinach. Wprawdzie jego cena też potrafi zjeżyć włos na głowie i wynosi 65 tysięcy dolarów, jednak mimo wszystko jest to zaledwie mały ułamek kosztów powstania pełno wymiarowego aquaparku. Twórcy stworzyli Tarzan Boat nie tyle z myślą o indywidualnych klientach, choć tych też zapewne nie zabraknie, co o już istniejących ośrodkach, które w ten sposób mogłyby wzbogacić swoją ofertę. Czy wynalazek się przyjmie dowiemy w ciągu najbliższych kilku lat.

Źródło: www.kickstarter.com

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
Czujnik zdrowia?
Mechaniczny skafander

Najnowsze artykuły

Menu