Nagroda Good Design® Award dla uchwytu M.2000-SWM z monostabilnym przełącznikiem elektrycznym i sygnalizacją LED

artykułyNagrodyuchwyty

Uchwyty M.2000-SWM z monostabilnym przełącznikiem elektrycznym i sygnalizacją LED zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Good Design® Award, przyznawaną przez The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla zaangażowania firmy we współczesne wzornictwo i innowacje techniczne.

Nagroda Good Design®, ustanowiona w Chicago w 1950 roku, wyróżnia produkty i liderów branży, którzy włożyli swój wkład w rozwój designu i produkcji. Jest przyznawana w celu szerzenia świadomości na temat współczesnego wzornictwa oraz uhonorowania tych firm, które wyznaczają nowe trendy na globalnym rynku.

Wielokrotnie nagradzana seria uchwytów M.2000-SWM cieszy się szczególnym zaufaniem klientów.

Elementy te łączą funkcjonalność, ergonomię oraz nowoczesny design i są przeznaczone do montażu na drzwiach maszyn lub na osłonach urządzeń przemysłowych. Uchwyty płynnie integrują wiele funkcji, zapewniając optymalną wydajność i bezpieczeństwo.

Produkty z serii M.2000-SWM charakteryzują się kompaktowym kształtem i ergonomicznym, owalnym przekrojem, dlatego zapewniają pewny i wygodny chwyt, nawet gdy operator nosi rękawice robocze. Uchwyty łączą w sobie kilka funkcjonalności. Przede wszystkim służą jako element do otwierania/zamykania drzwi lub osłon maszyn. Pełnią też funkcję kolumny sygnalizacyjnej, dzięki możliwości podświetlenia części chwytnej w 7 bazowych kolorach oraz skrzynki sterowniczej ze stykami bezpieczeństwa. Uchwyty są dostępne w wersjach z bezpośrednim wyjściem przewodu elektrycznego lub ze standardowym złączem.

Zarówno to wyróżnienie, jak i poprzednie cztery nagrody (Leap Awards w 2022 r., IF Design Award i ADI Design Index w 2023 r. oraz German Design Award w 2024 r.), potwierdzają zaangażowanie ELESA+GANTER w tworzenie najnowocześniejszych rozwiązań dla klientów.

Wyróżnienia ponadto odzwierciedlają ciągłe dążenie firmy do doskonałości i dostarczania innowacyjnych produktów, odpowiadających na szybko zmieniające się potrzeby rynku i konstruktorów.

Informacje o pełnej ofercie produktowej znajdują się w katalogu:
Katalog główny 048 (wersja polskojęzyczna)
lub na stronie: www.elesa-ganter.pl
Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:
+48 22 737 70 47

egp@elesa-ganter.com.pl

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Autonomiczny mini bus
Nowość! Łączniki równoległe ze śrubą regulacyjną GN 474.3

Najnowsze artykuły

Menu