Najbardziej pożądane wyposażenie samochodów

artykułyCiekawostki techniczne ze świata

Pismo Forbes AUTOS opublikowało wyniki badań wskazujących, na jakie dodatkowe wyposażenie kierowcy byliby skłonni wydać pieniądze przy zakupie samochodu.

Do najważniejszych należą systemy informujące o samochodzie znajdującym się w tak zwanym martwym punkcie – niewidocznym w lusterku, oraz o wjechaniu na sąsiedni pas.

Jednocześnie kierowcy nie chcą inwestować w nowinki techniczne przekazujące kontrolę nad zachowaniem pojazdu komputerom. Wolą być więc tylko ostrzegani – przekazywanie sterów bezdusznej maszynie jest niemile widziane. W świetle tych badań wiele rozwiązań prezentowanych na światowych targach motoryzacyjnych może okazać się zbędnym gadżetem. Więcej szczegółów na stronie: http://www.msnbc.msn.com/id/24159301/

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

MASZBUD w Kielcach
Sztuczne oko

Najnowsze artykuły

Menu