Nierdzewne elementy sterujące Ergostyle

artykułyelementy sterująceNowości

Grupa produktów Ergostyle została stworzona, aby połączyć wysoką ergonomię z atrakcyjnym wzornictwem przemysłowym. Elementy z tej grupy znajdują zastosowanie zarówno w urządzeniach codziennego użytku, jaki i śmiałych nowatorskich koncepcjach, w których użycie estetycznych elementów zabudowy i obsługi podkreśla niecodzienność produktu.

Dwa elementy: dźwignia przełączająca ELC oraz pokrętło sterujące EGK.SOFT dostępne są obecnie z wtopkami ze stali nierdzewnej, co obok standardowych wtopek wykonanych ze stali oksydowanej uzupełnia lukę zastosowań do miejsc narażonych na działanie wody i wilgoci.

 

Elementy sterujące

Elementy sterujące: dźwignia ELC i pokrętło EGK.SOFT

Powierzchnia pokrętła EGK.SOFT pokryta jest dodatkowo specjalnym elastomerem (wersja SOFT), który gwarantuje pewny uchwyt w warunkach dużej wilgotności, np. kiedy mamy spocone dłonie. Przemysł medyczny, sprzęt sportowy, czy rehabilitacyjny to potencjalne miejsca zastosowania prezentowanych elementów.

Strony katalogowe prezentowanych produktów:

Autor: Łukasz Michno
Redakcja: Elesa + Ganter Polska

Informacje o ofercie ELESA + GANTER znajdują się

w katalogu podstawowym 038 (wersja polskojęzyczna)

lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz kataloguzamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 665 078 500 (Łukasz Michno)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
SLCK – zestaw do elektrycznej kontroli poziomu cieczy dla wskaźników HCK i HCK-GL
EXPOCHEM KATOWICE 2014

Najnowsze artykuły

Menu