Oskary wzornictwa dla produktów firmy GANTER

artykułyNagrody

W styczniowym newsletterze przedstawialiśmy Nowe aluminiowe koła pokrętne firmy GANTER o wyróżniającej się ergonomii i wzornictwie. Dziś mamy zaszczyt poinformować, że dbałość nie tylko o funkcjonalność, ale i o stylistykę i jakość wykonania zostały kolejny raz docenione.

Jury konkursu reddot design awards 2010 przyznało kołom pokrętnym serii GN 923 / GN 924 wyróżnienie w kategorii product design.

Konkurs reddot design awards to uznane, międzynarodowe wydarzenie w dziedzinie projektowania, porównywalne do filmowych Oskarów. Co roku zgłaszanych jest blisko 12 000 prac z 60 krajów. Nagrody przyznawane są w trzech dziedzinach: projektowania produktu, komunikacji społecznej, pomysłu. Nagrodzone produkty trafiają do stworzonego specjalnie do tego celu muzeum, gdzie każdy może je obejrzeć.

Koła serii GN 923 (pełne) oraz GN 924 (koła dwuramienne) wyróżniają się nie tylko ergonomicznym designer, ale także szerokim zakresem wykonań. Powstają w formie ciśnieniowych odlewów aluminiowych, w których po piaskowaniu precyzyjnie obrabia się piastę i obręcz, wykonuje otwór, a następnie nanosi powłokę z żywicy epoksydowej w kolorze czarnym bądź srebrnym. Otwór w piaście od zewnętrznej strony koła ma przygotowane gniazdo dla elementów osiowego zabezpieczenia koła na wałku. Gniazdo to jest zaślepiane specjalną pokrywką z tworzywa (dostarczaną w standardzie). Więcej szczegółów na temat nagrodzonego produkty można znaleźć na stronie: Nowe aluminiowe koła pokrętne firmy GANTER

Informacje o pełnej ofercie produktowej znajdują się w katalogu:

  • • Nowy katalog podstawowy 038 (wersja polskojęzyczna)

lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Magnesy
Kątowy mechanizm pozycjonujący nierdzewny

Najnowsze artykuły

Menu