Otto Ganter nagrodzony certyfikatem TÜV

Aktualnościartykuły

Firma Otto Ganter drugi raz z rzędu otrzymała certyfikat TÜV Saarland z doskonałym wynikiem 1,70. Certyfikat ten wydawany jest w uznaniu bardzo wysokiej jakości produktów oraz obsługi firmy Ganter w roku 2008. Tym samym firma poprawiła swój wynik z roku 2007, który wyniósł 1,76.

Uczestnictwo w systemie certyfikacji jakości obsługi TÜV jest dobrowolne. Certyfikacja przeprowadzana jest na podstawie ankiet wysyłanym przez firmę kontrolną do klientów firmy Ganter. Każdy z nich proszony jest o wypełnienie ankiety zawierającej ocenę takich czynników jak : jakości produktów, czasu dostawy, profesjonalizmu obsługi oraz jakości obsługi posprzedażnej. Na podstawie odesłanych ankiet firma certyfikująca wylicza średnią ocenę ( w skali od 1 do 5 , gdzie 1 jest wynikiem najlepszym , 5 najgorszym ).

Wartym wspomnienia jest także fakt, że wynik otrzymany przez Otto Ganter stawia firmę w czołówce przedsiębiorstw o najlepszej obsłudze na rynku Niemieckim.

Jak powiedział Hans-Dieter Flesch sales manager TÜV Saarland „ Z tym wynikiem firma Ganter jest jedną z najlepszych firm sektora przemysłowego, którą miałem przyjemność certyfikować.”

Wynik ankiet okazał się być miłym zaskoczeniem dla pracowników firmy Ganter. 97,6% wszystkich respondentów zaznaczyło w ankiecie, wynik doskonały lub bardzo dobry w odniesieniu do ogólnego wrażenia dotyczącego jakości obsługi.
Poniżej kilka średnich ocen z ankiet w punktach dotyczących jakości:

  • Jakość produktów – 1,34
  • Terminowość dostaw – 1,54
  • Poziom składowania produktów – 1,69
  • Prędkość dostaw – 1,66
  • Żywotność produktów – 1,55

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Koła pokrętne nierdzewne, INOX
Sport w Kielcach

Najnowsze artykuły

Menu