PLASTPOL 2016

artykułytargi

W dniach 17-20 maja na terenie Targów Kieleckich odbędzie się jubileuszowa, dwudziesta edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL. Według organizatorów jest to jedno z najlepszych wydarzeń branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. W targach bierze udział blisko 800 wystawców z 31 krajów. W ubiegłym roku PLASTPOL odwiedziło 18 tysięcy specjalistów. Podczas tegorocznej edycji targów prezentowane będą m.in. najnowocześniejsze maszyny i urządzenia wykorzystywane w produkcji i przetwórstwie tworzyw. Odwiedzający będą mogli zobaczyć także całe linie technologiczne poznać procesy przetwórcze. Szczegółowe informacje o targach znajdują się na stronie:

http://www.targikielce.pl/pl/targi-przetworstwa-tworzyw-sztucznych-i-gumy,8015,d.htm

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Kołnierze gwintowane – seria GN 3490
WOD-KAN 2016

Najnowsze artykuły

Menu