Podsumowanie obecności na marcowych targach AUTOMATICON 2010 oraz SPAWALNICTWO 2010

archiwum targówartykuły

Podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów – Automaticon 2010 w Warszawie oraz Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa – SPAWALNICTWO 2010 w Kielcach, firma ELESA+GANTER Polska zaprezentowała, kilka serii nowych produktów. Znalazły się wśród nich elektroniczne wskaźniki obrotów DE51, dociski szybkomocujące i spawalnicze LONG-LIFE, koła i zestawy kołowe, nowa linia trzpieni montażowych i ustalających oraz wibroizolatory, cieszące się dużym zainteresowaniem osób, które odwiedziły stoiska naszej firmy.

„Stale poszerzamy ofertę produktów, odpowiadając w ten sposób na nowe potrzeby klientów. Wprowadzamy kompletnie nowe dla nas linie produktowe uzupełniające dotychczasową ofertę. W ten sposób jesteśmy w stanie zaopatrzyć klientów we wszystko to, czego potrzebują do skutecznego budowania maszyn i urządzeń. Wdrażanie nowych elementów projektowanych specyficznie dla danej grupy docelowej, powoduje, że obsługujemy nowe branże, które dotychczas były dla nas niedostępne. Właśnie dlatego firma nasza uczestniczy w tak szerokim spektrum targów, gdzie w jednym miesiącu bierzemy czynny udział zarówno w targach automatyzacji przemysłowej, jak i w targach poświęconych materiałom , maszynom i urządzeniom stosowanym w spawalnictwie . W tym miesiącu nasze stoiska odwiedziło ponad 600 osób, w głównej mierze konstruktorzy maszyn, urządzeń i sprzętu oraz specjaliści od automatyzacji, co jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor Sprzedaży ELESA+GANTER Polska.

Targi Spawalnictwo należące do grupy targów STOM to największa w tej części Polski ekspozycja najnowszych maszyny i urządzeń, osprzętu, materiałów oraz wspomagających systemów komputerowych stosowanych w spawalnictwie.

Więcej informacji o targach na stronie:

Targi AUTOMATICON® są od 15 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.
Więcej informacji o targach na stronie: www.automaticon.pl

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Kątowy mechanizm pozycjonujący nierdzewny
REHMED-EXPO 2010

Najnowsze artykuły

Menu