Podsumowanie obecności na targach Mach-Tool

archiwum targówartykuły

Podczas jubileuszowych, 80. Międzynarodowych Targów ITM organizowanych w Poznaniu, ELESA+GANTER Polska zaprezentowała, w ramach salonu MACH-TOOL, serię nowych produktów. Znalazły się wśród nich nowe elementy do budowy podajników oraz modułowy system techniki liniowej cieszące się dużym zainteresowaniem osób, które odwiedziły stoisko firmy.

„Stale poszerzamy ofertę produktów, odpowiadając w ten sposób na nowe potrzeby klientów. Tym bardziej cieszy nas ich rosnąca popularność, która świadczy o tym, że nasza oferta jest do tych potrzeb adekwatna. W tym roku nasze stoisko odwiedziło ponad 350 osób, co stanowi rekord w porównaniu do lat poprzednich” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor Sprzedaży ELESA+GANTER Polska, i dodał: „Dużym zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza najnowsze produkty – trójnogi, dwunogi, stopy, prowadzenia boczne, łączniki i kule transportowe stanowiące elementy do budowy różnego typu podajników oraz nowoczesny, modułowy system techniki liniowej, na który składają się precyzyjne prowadnice liniowe i moduły łączące pozwalające tworzyć precyzyjne wielopłaszczyznowe układy regulacji.”

Targi ITM (Innowacje-Technologie-Maszyny) są organizowane co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 9-12 czerwca. Na 30 tysiącach metrów kwadratowych zgromadziła 1400 wystawców z 34 krajów, których odwiedziło blisko 22 tysiące osób. Integralną i największą częścią targów jest salon obrabiarek i narzędzi MACH-TOOL.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Świat nierdzewnych elementów maszyn firmy Elesa+Ganter
Uchwyty rurowe o oznaczeniu GN 333.1 – nowe średnice i sposób montażu

Najnowsze artykuły

Menu