Podsumowanie obecności na targach Rehabilitacja 2009 oraz EUROTOOL 2009

archiwum targówartykuły

Podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Rehabilitacja 2009 w Łodzi oraz Targach EUROTOOL 2009 w Krakowie, firma ELESA+GANTER Polska zaprezentowała, kilka serii nowych produktów. Znalazły się wśród nich koła i zestawy kołowe, nowa linia trzpieni montażowych oraz wibroizolatory cieszące się dużym zainteresowaniem osób, które odwiedziły stoisko firmy.

Stoisko Elesa+Ganter Polska na targach Rehabilitacja 2009

„Stale poszerzamy ofertę produktów, odpowiadając w ten sposób na nowe potrzeby klientów. Wprowadzamy kompletnie nowe dla nas linie produktowe uzupełniające dotychczasową ofertę. W ten sposób jesteśmy w stanie zaopatrzyć klientów we wszystko to, co firmy z naszej branży potrzebują do skutecznego budowania maszyn i urządzeń. Wdrażanie nowych elementów projektowanych specyficznie dla danej grupy docelowej  powoduje, że zaczynamy obsługiwać nowe branże, które do tej pory były zupełnie dla nas niedostępne. Właśnie dlatego nasza firma uczestniczy w tak szerokim spektrum targów, gdzie w jednym miesiącu bierzemy czynny udział zarówno w targach producentów sprzętu i wyposażenia dla osób niepełnosprawnych i rehabilitacji, a w następnym tygodniu w targach poświęconych producentom maszyn do obróbki metali. W tym miesiącu nasze stoiska odwiedziło ponad 250 osób, w głównej mierze konstruktorów maszyn urządzeń i sprzętu, co jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor Sprzedaży ELESA+GANTER Polska.

Targi REHABILITACJA to największa w Polsce prezentacja nowoczesnych osiągnięć z dziedziny profilaktyki, diagnozowania, leczenia i rehabilitacji, a także sprzętu wspomagającego niepełnosprawnych w codziennym życiu. Szczególnym adresatem tych targów są sami niepełnosprawni i ich rodziny. Podczas kolejnych edycji mają niepowtarzalną sposobność sprawdzenia proponowanych urządzeń i wyboru najlepszego z nich. Mogą również skorzystać z porad specjalistów oraz uzyskać informacje o dofinansowaniach i przysługujących im prawach.

Targi REHABILITACJA są wydarzeniem nie tylko o charakterze biznesowym i naukowym. Od szesnastu lat promują ideę integracji. Podejmując tematykę rehabilitacji zawodowej i społecznej łączą tych, którzy pracują na rzecz niepełnosprawnych i zachęcają samych niepełnosprawnych do aktywnego życia.
Więcej informacji na stronie: http://rehabilitacja.interservis.pl

Stoisko Elesa+Ganter Polska na targach Eurotool 2009

Targi EUROTOOL to największą w południowej Polsce specjalistyczną ekspozycję obrabiarek, narzędzi i urządzeń do obróbki materiałów.
Więcej informacji na stronie targów.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Zawias z regulacją o oznaczeniu CFU
STONE 2009 – Targi Branży Kamieniarskiej

Najnowsze artykuły

Menu