Podsumowanie obecności na targach TAROPAK 2008

archiwum targów

Podczas kolejnej edycji Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki -TAROPAK organizowanego w Poznaniu, firma ELESA+GANTER Polska zaprezentowała, kilka serii nowych produktów. Znalazły się wśród nich nowe elementy do budowy podajników modułowy system techniki liniowej oraz wibroizolatory cieszące się dużym zainteresowaniem osób, które odwiedziły stoisko firmy.

„Stale poszerzamy ofertę produktów, odpowiadając w ten sposób na nowe potrzeby klientów. Wprowadzamy kompletnie nowe dla nas linie produktowe uzupełniające dotychczasową ofertę. W ten sposób jesteśmy w stanie zaopatrzyć klientów we wszystko to co z naszej branży potrzebują do skutecznego budowania maszyn i urządzeń. Tym bardziej cieszy nas fakt rosnącej popularność nowych linii, który świadczy o tym, że nasza oferta jest dla potrzeb klientów adekwatna. W tym roku nasze stoisko odwiedziło ponad 300 osób, w głównej mierze konstruktorów maszyn i urządzeń branży spożywczej i pakującej co jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor Sprzedaży ELESA+GANTER Polska, i dodał: „Dużym zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza najnowsze produkty – trójnogi, dwunogi, stopy, prowadzenia boczne, łączniki i kule transportowe stanowiące elementy do budowy różnego typu podajników oraz nowoczesny, modułowy system techniki liniowej, na który składają się precyzyjne prowadnice liniowe i moduły łączące pozwalające tworzyć precyzyjne wielopłaszczyznowe układy regulacji”

TAROPAK to największe targi branży opakowaniowej i logistycznej w Europie Środkowo – Wschodniej. To wydarzenie doskonale rozpoznawalne w branży i kojarzone z możliwościami oceny kondycji rynku, zdobycia wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań. Salon zgromadził liczne grono zwiedzających, których działalność związana jest z produkcją opakowań, surowców i maszyn oraz magazynowaniem i działaniami logistycznymi.

Tegoroczny TAROPAK był nie tylko duży, ale również reprezentatywny. W Poznaniu obecnych było 800 wystawców z 31 krajów. Ekspozycję targów TAROPAK, Polagra-Food i Polagra-Tech odwiedziło 45 tys. zwiedzających.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Uchwyty – seria GN 565
INFRA-Meeting – Targi Maszyn Urządzeń i Technologii dla Infrastruktury

Najnowsze artykuły

Menu