GN 5335 – pokrętła nierdzewne z gwintowanym trzpieniem

artykułyNowościpokrętłapolecane produkty

Nowość Elesa+Ganter

Nowe pokrętła nierdzewne serii GN 5335 są kolejnym elementem Elesa+Ganter dedykowanym do zastosowań o wymaganiach higienicznych. Zarówno ich budowa, jak i użyte materiały zostały specjalnie dostosowane do potrzeb takich aplikacji.

Pokrętło nierdzewne z gwintowanym trzpieniem

Rys.1. Pokrętło nierdzewne GN 5335

GN 5335 (Rys. 1) wykonane są w całości ze stali nierdzewnej. Gładka powierzchnia oraz duże promienie zaokrągleń ułatwiają utrzymanie pokrętła w czystości. Aby zachować jak najwyższe standardy higieny, całe pokrętło łącznie z gwintowanym trzpieniem wykonane jest w formie monolitu (trzpień nie jest osobnym komponentem, wklejanym w korpus pokrętła). Powierzchnia pokrętła jest piaskowana na mat, dzięki temu ślady po użytkowaniu (odciski po palcach) praktycznie nie występują.

Pokrętła nierdzewne serii GN5335 dostępne są w trzech wielkościach średnicy zewnętrznej oraz w trzech rozmiarach gwintowanego trzpienia. Średnica pokrętła 40 mm posiada trzpień M8, średnica 50 mm odpowiednio M10, a pokrętło o średnicy 60 mm zostało sparowane z gwintowanym trzpieniem M12.

Wysoka higieniczność jest kluczowym parametrem dla szerokiej grupy elementów maszyn i urządzeń. Elementy o takich właściwościach pożądane są między innymi w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym, czy medycznym.

Link do strony katalogowej ze szczegółowymi danymi technicznymi znajduje się poniżej:

GN 5335 – Pokrętła nierdzewne z gwintowanym trzpieniem

Autor: Eligiusz Glass

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie produktowej znajdują się w katalogach papierowych lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

 

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47

Pomoc techniczna: +48 609 914 500 (Eligiusz Glass)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
CSMH – Zamki kasetowe z funkcją domykania
PUT Motorsport – wyścigowy bolid studentów z Poznania

Najnowsze artykuły

Menu