Pokrętła do wskaźników położenia – VC.792

artykułyNowościpokrętławskaźniki położenia

Nowość firmy ELESA + GANTER

Zakres oferty kół ręcznych i pokręteł przystosowanych do montażu wskaźników położenia został wzbogacony o nowy wzór o symbolu VC.792-XX. Nowe pokrętła do wskaźników położenia poza bardzo starannym wykonaniem i solidną konstrukcją charakteryzują się także nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką ergonomią.

Pokrętła do wskaźników położenia

Rys.: Pokrętła do wskaźników położenia VC.792

Pokrętła do wskaźników położenia VC.792 wykonane są ze wzmocnionego włóknem szklanym technopolimeru na bazie poliamidu. Ich kształt zapewnia wygodny chwyt jedną dłonią, co jest szczególnie przydatne w aplikacjach wymagających precyzyjnego ustawiania żądanej pozycji. Ze względu na prosty, obły kształt zapobiegający gromadzeniu się brudu, pokrętło może być stosowane w środowiskach o wysokich wymaganiach higienicznych.

Nowe pokrętła do wskaźników położenia występują w dwóch rozmiarach, przy czym mniejszy z nich (średnica 72 mm) dedykowany jest do wskaźników GA01 – GA11, PA01 – PA11, a większy (średnica 98 mm) do wskaźników GA02 – GA12 – GW12 oraz PA02 – PA12 – PW12.

Wskaźniki serii GA wyposażone są w (prostszy w budowie) grawitacyjny mechanizm przeniesienia napędu. Seria PA natomiast, posiada mechanizm bezpośredniego przeniesienia napędu, wymuszanego zespołem przekładni zębatych.

Strony katalogowe prezentowanych elementów:

Autor: Łukasz Michno
Redakcja: Elesa + Ganter Polska

Informacje o ofercie ELESA + GANTER znajdują się w

katalogu podstawowym 038 (wersja polskojęzyczna)

lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz kataloguzamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 665 078 500 (Łukasz Michno)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Nierdzewne pokrętła GN 5345 – do aplikacji o wysokich wymaganiach higienicznych
CONTROL-TECH 2014 – Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej

Najnowsze artykuły

Menu