Pralka, którą można zabrać na biwak

artykułyCiekawostki techniczne ze świata

Wakacje to nie tylko wyjazdy do kurortów czy schronisk. Wiele osób w lato decyduje się na wyjazd pod namioty. Pola biwakowe mają swoje zalety, ale również szereg wad. Bardzo często biwakowicze muszą sobie radzić z brakiem prądu oraz bieżącej wody. Na szczęście pojawiło się już kilka wynalazków, które ułatwiają nam biwakowanie na łonie przyrody. Jednym z nich jest Drumi. Jest to pralka, która do pracy nie wymaga połączenia z siecią energetyczną. W jaki sposób działa? Wykorzystuje najstarszy znany sposób na pozyskanie energii.


Źródło: Youtube/YiREGO YiREGO

Drumi jest zasilana poprzez pedałowanie. Konkretnie chodzi o ciągłe wciskanie jednego określonego przycisku. Poza tym pralka działa dokładnie w taki sam sposób jak wszystkie inne pralki. Po napełnieniu bębna dodajemy detergenty, po czym siadamy obok urządzenia i wciskamy pedał zasilający tak długo, aż pranie się skończy. Urządzenie posiada również opcje wirowania oraz odpompowywania wody. Wszystko jak w klasycznym urządzeniu, przy czym w trakcie prania nie możemy naszej pralki odstąpić na krok.

Źródło: http://www.digitaltrends.com/

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
Unifikacja stalowych stóp wahliwych i ich oznaczeń
Coś więcej niż składak

Najnowsze artykuły

Menu