Przyspieszony system dostaw w ELESA+GANTER Polska

Aktualnościartykuły

Od 1 stycznia 2008 roku ELESA+GANTER Polska wprowadza nowy, przyspieszony system dostaw. Od tej chwili magazyn firmy w Starej Iwicznej będzie regularnie i częściej niż dotychczas zaopatrywany w artykuły, dzięki czemu trafią one szybciej niż dotychczas do osób je zamawiających. Dotyczyć to będzie zwłaszcza tych standardowych elementów, które cieszą się największą popularnością wśród klientów firmy.

„Do tego posunięcia nakłoniła nas dynamicznie rosnąca liczba klientów. Dzięki nowemu systemowi bezpośrednich dostaw artykułów z zakładów produkcyjnych we Włoszech i Niemczech skrócimy czas oczekiwania na realizację zamówień. W przypadku, gdy w momencie składania zamówienia danego produktu nie będzie na składzie, pojawi się on w magazynie, a następnie u klienta w ciągu kilku najbliższych dni. Praktycznie prawie cały zakres oferty będzie dostarczany do klientów w terminie nieprzekraczającym 1 tygodnia.” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor ELESA+GANTER Polska.

Nowy system pozwoli na znacznie szybsze odnawianie składu produktów w magazynie. Przy okazji ELESA+GANTER Polska rozszerzy zakres jak i ilości składowanych przez firmę produktów. Dzięki temu rozwiązaniu więcej zamówień będzie mogło być realizowanych na następny dzień roboczy.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Rok 2007 z Elesa + Ganter
Uchwyt elastyczny EBP.FLX.

Najnowsze artykuły

Menu