PYRO – zrealizowane marzenia konstruktora-magika

artykułyCiekawostki techniczne ze światawynalazcy

Zbliża się Sylwester, dlatego wszystkim fascynującym się fajerwerkami dedykujemy wynalazek stworzony przez zapalonego konstruktora – maga.

Czym byliby czarodzieje bez kul ognia? Każdy, kto planuje karierę związaną ze sztuczkami i czarami, będzie mógł zaopatrzyć się w gadżet o nazwie PYRO. Jest to specjalna opaska stworzona przez iluzjonistę Alana Wybera, która miota kule ognia na znaczną odległość!

Źródło: Ellusionist

Konstruktor pracował nad swoim wynalazkiem dwa lata. Opaska zaopatrzona jest w komory, w które możemy załadować ładunki z nitrocelulozy (jednorazowo mieszczą się cztery ładunki). Urządzenie obsługiwane jest zdalnie i umożliwia użytkownikowi miotanie kul ognia, które wyglądają, jakby wydostawały się bezpośrednio z dłoni. Wynalazek można kupić jedynie od producenta. Ale uwaga – jest to profesjonalny sprzęt tylko dla specjalistów, którzy wiedzą, jak się z takim miotaczem obchodzić. ,Wydaje się jednak, że w niedługim czasie PYRO może zrobić furorę wśród wielu tysięcy miłośników fantastyki oraz sprawić, że zrobimy niezapomniane wrażenie na niejednej imprezie. Na przykład na zbliżającym się szybko Sylwesterze.

Źródło: http://www.ellusionist.com/

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags:
Danubius Gastro 2015
Wesołych Świąt!

Najnowsze artykuły

Menu